1 * hěvzdičkové apartmány v Sebeş

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Sebeş. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, motelů a rezidencí přímo ve městě, nebo i v okolí Sebeş, kde najdeme města Şugag, Sebeşel, Gîrbova, Pianu de Jos a Pianu de Sus.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. La Strada 

Foto: La Strada
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
99 %

Situated in Sebeş, La Strada provides accommodation with free WiFi and a terrace. Some of the units feature a satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with an oven, and a private bathroom with a shower and a free toiletries.


2. Apartament Sebes 

Foto: Apartament Sebes
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartament Sebes is situated in Sebeş and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Offering direct access to a balcony, this apartment comes with 3 separate bedrooms.


3. Apartments 26 

Foto: Apartments 26
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Sebeş, Apartments 26 offers accommodation with free WiFi. Some units include a dining area and/or a balcony. If you would like to discover the area, skiing is possible in the surroundings and the apartment can arrange a car rental service.


4. Valea Frumoasei 09 

Foto: Valea Frumoasei 09
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Boasting a spa bath, Valea Frumoasei 09 is set in Sebeş. Guests may enjoy free WiFi. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a satellite flat-screen TV, a dining area, a kitchen and a living room. Alba Iulia is 16 km from the apartment.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: