1* hvězdičkové hotely v Sebeş

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Sebeş. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, motelů a rezidencí přímo ve městě, nebo i v okolí Sebeş, kde najdeme města Şugag, Sebeşel, Gîrbova, Pianu de Jos a Pianu de Sus.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Hotel EKA 

Foto: Hotel EKA
Pokojů: 16
Hodnocení hostů
85 %

Located in Sebeş, Hotel EKA features a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Free WiFi and a shared lounge are available. At the hotel, rooms come with a desk.

Hotely v okolí Sebeş

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Sebeş jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Sebeş. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Sebeş.


2. Hotel Popasul Regelui Transalpina 

Foto: Hotel Popasul Regelui Transalpina
Lokalita: Tău Bistra
Vzdálenost: 9.4 km
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
89 %

Located in Tău Bistra, on the Transalpina Road and right on the shore of Tau Bistra Lake, Hotel Popasul Regelui features a restaurant, an on-site grocery store and free WiFi access.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkónem
osoby35 - 35 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby35 - 35 RON za noc
Dvoupodlažní apartmá
osoby52 - 60 RON za noc
Třílůžkový pokoj
osoby45 - 45 RON za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: